WYBIERAM SIEBIE Trening indywidualny

bizu_motylNiekiedy okoliczności życiowe (zagrożenie życia lub zdrowia, rozpad bliskiej więzi, strata pracy), ale także poczucie bycia nie w tym miejscu w życiu, czy inne ważne wydarzenia sprawiają, że stawiamy siebie i swoje emocje w centrum świata, 

by zadać sobie decydujące pytania:

  • Gdzie jestem?
  • Co jest dla mnie ważne?
  • Jak dalej chciałabym żyć?
  • Gdzie znajdę wsparcie?

Zapraszam Cię na trening indywidualny (możliwy także przez Internet) pod nazwą WYBIERAM SIEBIE
Dowiesz się:

– jak mądrze troszczyć się o siebie

– jak budować siłę psychofizyczną na zasobach osobistych

– żyć w teraźniejszości i czerpać z tego garściami

– redukować stres

– być szczęśliwszą

– realizować własne a nie cudze plany i wyobrażenia

– dostrzegać i doceniać siebie

– zwiększać życiową satysfakcję.

mOdUŁy spoTkaŃ:

 

  • ŻYCIE JEST TU I TERAZ (Jestem tu, nigdzie się nie spieszę, a to, co teraz robię jest dla mnie najważniejsze)
  • STRES POD KONTROLĄ (stresu nie da się uniknąć, ale można zarządzać sobą i w sytuacjach stresowych polegać na własnych zasobach)
  • ZASOBY OSOBISTE (to, co mnie buduje, co mnie wspiera)
  • SIŁA PRZEKONAŃ (to, co myślimy o sobie, o świecie albo nas niszczy albo wspiera – przekonania można zmieniać, wraz z nimi zmieniamy swoje odczuwanie siebie i świata)
  • CHCĘ, MUSZĘ, POSTANAWIAM (to ja decyduję o tym, w jakim miejscu w życiu jestem)

Trudnych życiowych doświadczeń nie da się uniknąć, ale można nauczyć się zarządzać swoimi zasobami w taki sposób, żeby trudności nie pustoszyły naszego życia i zdrowia. Ze stanów napięcia nie można wyjść przez jeszcze większą mobilizację (co zwykle usiłujemy czynić), ale przez odprężenie, oddech, odpoczynek. Polegając na sobie.

pO tReNinGu:  
Rozpoznasz, że to w sobie mamy siły potrzebne nam do życia i prawidłowego funkcjonowania – okoliczności zewnętrzne wpływają na nas na tyle, na ile im pozwolimy. Nauczymy się, w jaki sposób budować w sobie siłę, jak się sobą zaopiekować, jak zmieniać przekonania, które nam nie służą.

tryb zAJęć: trening umiejętności, gry szkoleniowe, ćwiczenia, mini wykłady,

cZaS i mIeJscE: 8 -16 h szkoleniowych – Warszawa (adres otrzymasz po zgłoszeniu mailowym, wówczas też ustalimy najbardziej dogodny termin)

cEnA: 80 zł/50 min (pierwsza konsultacja 15-30 min jest bezpłatna i zawiera już elementy treningu)

Trening prowadzi: Renata Mazurowska, trener umiejętności osobistych i społecznych, absolwentka zaawansowanych kursów trenerskich w Pracowni Psychologicznej Elżbiety Sołtys. Obecnie w trakcie czteroletniego szkolenia w zawodzie psychoterapeuty w Studium Terapii Rodziny Stowarzyszenia OPTA. Specjalizuje się w szkoleniach z obszaru umiejętności miękkich, rozwoju osobistego i rozwoju twórczego. Autorka tekstów dotyczących psychologii, zdrowia i edukacji, m.in. w Magazynie SENS (Grupa Zwierciadło), a także współautorka książek BLISKO, NIE ZA BLISKO. Terapeutyczne rozmowy o związkach (psychologiem i psychoterapeutą Pawłem Droździakiem)  oraz ALFABET MIŁOŚCI (z profesorem Bogdanem Wojciszke, psychologiem).

Prywatnie miłośniczka podróżowania, fotografowania, pisania i czytania. Interesuje się filozofią buddyjską i psychologią.

kONtaKt: natha/at/wpelnidnia.pl

 

Dodaj komentarz