Psychoterapia/Trening indywidualny

kamienie2Jeśli przeżywasz trudności w realizacji swoich zamierzeń, nie radzisz sobie ze złością lub innymi trudnymi emocjami, jeśli chciałabyś mieć więcej satysfakcji z relacji zawodowych czy w osobistych związkach – skontaktuj się ze mną (napisz na adres renata.mazurowska(at)otep.pl) i umów na pierwszą rozmowę, podczas której określimy Twoje potrzeby i dalszy plan działania. Zapraszam na 50 minutowe sesje indywidualne (także przez Skype ) również wówczas, gdy nie radzisz sobie ze stratą związku, a układanie życia po kryzysie emocjonalnym po prostu Cię przerasta.

Jeśli:
• jest Ci źle, czujesz się skrzywdzona
• straciłaś pewność siebie
• nie widzisz przyszłości albo widzisz ją w ciemnych barwach
• boisz się, że sobie nie poradzisz
• zastanawiasz się, czy kiedykolwiek będziesz jeszcze szczęśliwa
• szukasz nadziei, że będzie jeszcze dobrze, i siły, by w to uwierzyć
to trening osobisty jest dla Ciebie.

Nauczysz się, jak:
– o siebie zadbać
– dostrzegać i wzmacniać osobiste zasoby
– polegać na sobie
– dostrzegać dobre strony po wielkiej zmianie
– budować nowe relacje.

Pierwsza sesja jest bezpłatna i do niczego nie zobowiązuje, cena każdej kolejnej to 90 zł.

Ważne: Trening możemy zrealizować niezależnie od miejsca Twojego zamieszkania – telefonicznie lub przez Internet – sesje są pełnowartościowe, nie tracą na jakości. To także dobra propozycja dla tych osób, które z różnych względów wolą zachować anonimowość (nie muszą ujawniać swojego wizerunku, danych osobistych jak np. imię i nazwisko itd.) Kontakt przez skype: akademiadobregozycia

UWAGA: TRENING NIE JEST PSYCHOTERAPIĄ. Jeśli jednak myślisz o terapii dla siebie, także do mnie napisz (renata.mazurowska/at/otep.pl/ i podaj kontakt telefoniczny do siebie. Oddzwonię i omówimy Twoje oczekiwania i potrzeby.

Kim jestem:

133ae8_24184c4e467a885fcf9a2716936599deRenata Mazurowska:

Jako psychoterapeuta i trener chcę towarzyszyć ludziom w ich przemianach i wspierać ich w poczuciu wpływu na własne  życie.

Jestem psychoterapeutą w trakcie szkolenia a także trenerem rozwoju umiejętności osobistych i psychospołecznych. Ukończyłam podyplomowe Zaawansowane Szkolenia Trenerskie w Pracowni Psychologicznej Elżbiety Sołtys w Krakowie, obecnie szkolę się w Studium Terapii Rodziny przy Stowarzyszeniu OPTA w Warszawie . Publikuję artykuły o tematyce psychologicznej, edukacyjnej i zdrowotnej, m.in. w Magazynie SENS (Grupa ZWIERCIADŁO). Jestem współautorką książki „BLISKO, NIE ZA BLISKO. Terapeutyczne rozmowy o związkach” (obok Pawła Droździaka, premiera październik 2012, Wydawnictwo HELION), a także ALFABETU MIŁOŚCI – napisanej z prof. Bogdanem Wojciszke (GWP 2015). Stworzyłam i prowadzę serwis Internetowy www.wpelnidnia.pl – strona kobiet pięknych, mądrych i dojrzałych.

Specjalizuję się w szkoleniach z obszaru rozwoju kompetencji osobistych, prowadzę też grupy wsparcia i sesje indywidualne.

Zapraszam do kontaktu :) Napisz do mnie: renata.mazurowska/at/otep.pl