Akademia Dobrego Życia

133ae8_c5aa5e0f986922eccfbfd99b91a60248Dobre życie jest pragnieniem nas wszystkich, choć zapewne dla każdego, na różnych etapach życia, oznacza co innego. Zmieniamy się, dojrzewamy, rośnie nasza świadomość – szukamy sensu życia i spełnienia, radości i spokoju, miłości, zdrowia i szczęścia – i coraz częściej uświadamiamy sobie, że nie znajdujemy tego w świecie zewnętrznym, że szukać musimy w sobie.

Najpiękniejsze jest to, że ten wgląd w głąb siebie to podróż po najcenniejsze skarby, jakich się nawet nie spodziewamy w sobie odnaleźć, a przecież wystarczy sięgnąć…  :)

Zapraszamy do Akademii Dobrego Życia – na warsztaty, spotkania, sesje indywidualne i szkolenia  (aktualne znajdziesz w zakładce TERAPIA I WARSZTATY).

  • Wspieramy kompetencje osobiste.
  • Pokazujemy, jak koncentrować się na rozwiązaniach zamiast na problemach.
  • Uczymy korzystania z własnych zasobów, zwiększania potencjału, współpracy, skuteczności, brania odpowiedzialności i  rozwiązywania problemów.


Renata Mazurowska

133ae8_24184c4e467a885fcf9a2716936599deJestem trenerem rozwoju umiejętności osobistych i psychospołecznych oraz psychoterapeutą w trakcie szkolenia. Ukończyłam Zaawansowane Szkolenia Trenerskie w Pracowni Psychologicznej Elżbiety Sołtys w Krakowie, obecnie szkolę się w Studium Terapii Rodziny przy Stowarzyszeniu OPTA w Warszawie . Publikuję artykuły o tematyce psychologicznej, edukacyjnej i zdrowotnej, m.in. w Magazynie SENS (Grupa ZWIERCIADŁO). Jestem współautorką książki „BLISKO, NIE ZA BLISKO. Terapeutyczne rozmowy o związkach” (obok Pawła Droździaka) – premiera październik 2012, Wydawnictwo HELION, a także ALFABETU MIŁOŚCI – napisanej z prof. Bogdanem Wojciszke, GWP 2015. Stworzyłam i prowadzę serwis Internetowy www.wpelnidnia.pl – strona kobiet pięknych, mądrych i dojrzałych.  Specjalizuję się w szkoleniach z obszaru rozwoju kompetencji osobistych, prowadzę też grupy wsparcia i sesje indywidualne – chcę towarzyszyć ludziom w ich przemianach i wspierać ich w poczuciu wpływu na satysfakcjonujące życie osobiste i zawodowe.

Dodaj komentarz