Kim jestem

133ae8_24184c4e467a885fcf9a2716936599deRenata Mazurowska: Jako psychoterapeuta i trener rozwoju umiejętności osobistych chcę towarzyszyć ludziom w ich przemianach i wspierać ich w poczuciu wpływu na własne  życie. Czasami tracimy poczucie tego wpływu – zwłaszcza w kryzysach życiowych, gdy kogoś ważnego tracimy, gdy nie układa nam się w relacjach, gdy nasze potencjalne działania paraliżowane są przez lęki, gdy nie widzimy sensu dalszych starań i w każdej innej, trudnej na ten moment, sytuacji, z której chcielibyśmy znaleźć wyjście. Z pomocą psychoterapeuty, który ze zrozumieniem i życzliwością towarzyszy klientowi, może to być łatwiejsze i szybsze.

Psychoterapia jest też dobrym narzędziem do poznawania siebie i rozwoju – rozumienia mechanizmów działania, zmieniania ich na takie, które pomogą nam poczuć się w swoim życiu bardziej „u siebie”, uznawania i doceniania siebie, budowania satysfakcjonujących długotrwałych relacji.

Na sesje psychoterapeutyczne i coachingowe zapraszam do gabinetu przy ul. Madalińskiego w Warszawie (Ośrodek Terapii i Edukacji Psychologicznej, http://www.otep.pl/, Stary Mokotów, Metro RACŁAWICKA) a także via skype (akademiadobregozycia) – dla osób spoza Warszawy.

Jestem także współautorką książki „BLISKO, NIE ZA BLISKO. Terapeutyczne rozmowy o związkach” (obok Pawła Droździaka) – premiera październik 2012, Wydawnictwo HELION, a także ALFABETU MIŁOŚCI – napisanej z prof. Bogdanem Wojciszke, GWP 2015 i O SZTUCE BYCIA Z INNYMI z dr Tomaszem Sobierajskim (HELION 2017).

Zapraszam do kontaktu: email:  r.mazurowska/at/psychologia.net.pl lub telefonicznie 575 944 169.